Hässleholms kommun

Kontakt

Kansli

0451-26 85 81

kansli.yhs@hassleholm.se

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till din utbildningsledare, lärare och övrig personal.

Verksamhetsansvarig

Ola Berg
072-389 87 67
ola.berg@hassleholm.se

Utbildningsledare

Automationsingenjör
Kontakta utbildningsledare Ronny Hjorth
0451-26 86 06, 0709-81 86 06
ronny.hjorth@hassleholm.se

Byggnadsingenjör, Entreprenadingenjör, Arbetsledare Anläggning (deltid)
Kontakta utbildningsledare Desirée Larsson
072-393 84 30
desiree.r.larsson@hassleholm.se

Elingenjör, Elkraftsingenjör och Entreprenör elinstallation (Auktoriserad elinstallatör),
Kontakta utbildningsledare Niclas Eliasson
072-561 64 51
niclas.eliasson@hassleholm.se

Tågtekniker
Kontakta utbildningsledare Bo Persson,
070-583 10 02
bo.persson@hassleholm.se

Energiingenjör

Kontakta utbildningledare Desirée Larsson
072-393 84 30
desiree.r.larsson@hassleholm.se

 

Lärare

Niclas Eliasson
072-561 64 51
niclas.eliasson@hassleholm.se

Krister Eliasson
072-529 45 41
krister.eliasson@hassleholm.se

Jörgen Persson
070-819 84 84
jorgen.a.persson@hassleholm.se

Administration

Jennie Birgersson
0730-82 44 97
jennie.birgersson@hassleholm.se

Margareta Kaleka
073-425 35 55
margareta.kaleka@hassleholm.se

Anna Rosengren
073-825 41 50
anna.c.rosengren@hassleholm.se

Annette Dahlberg
072-977 00 49
annette.dahlberg@hassleholm.se

Hjälpte informationen på denna sidan dig?

Hjälpte informationen på den här sidan dig?
Dina svar och synpunkter hanteras anonymt.

Uppdaterad: